Trečiadienis, 25 rugsėjo 2013 00:00

Pristatome jums naują baldų centrą

Pristatome jums naują baldų centrą BALTIC BALDŲ CENTRAS. Šio centro įkūrėjai – tai stiprios Lietuvos baldų įmonės , kurios užsibrėžė tikslą įkurti modernų, patogų bei analogo neturintį baldų centrą.
BBC įsikūręs prekybos centre BIG Vilniuje Ukmergės pl. 369. Ši vieta pasirinkta ne atsitiktinai, o dėl puikaus susisiekimo, patogaus parkingo ir vokiškos prekybos centro tvarkos.
BBC prekiaujančios įmonės – tai savo sričių profesionalai, todėl prekių asortimentas yra kruopščiai parinktas, vadovaujantis naujausiomis mados tendencijomis, klientų bei dizainerių poreikiais. Labai svarbu ir tai, kad prekių asortimentas yra labiau įvairus nei per didelis.


Skirtingai nuo kitų baldų salonų, dauguma BBC įmonių gamina ir prekiauja nestandartiniais baldais, čiužiniais, užuolaidomis. Klientams ir dizaineriams labai patogu įrengti įvairias nestandartines erdves.
Ant specialios kiliminės dangos, apšviesti moderniais šviestuvais, baldai, čiužiniai bei kitos prekės atrodo labai patraukliai, nekeičia spalvos, primena namų aplinką,
BBC dirba 7 dienas per savaitę, todėl patogus visiems klientams bei dizaineriams.

Skaityti 24266 kartai Atnaujinta Pirmadienis, 02 kovo 2015 14:22
Daugiau šioje kategorijoje: Kodėl BALTIC BALDŲ CENTRAS? »

Prisijungti