UAB „Lonas“

UAB „Lonas“

Svetainės nuoroda: http://www.lonas.lt/ El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Telefonas:
    +370 610 80452
UAB „Lonas“ – viena iš LONO grupės įmonių, kurios pagrindinė veikla – čiužinių gamyba ir pardavimas. Lietuvos rinkoje dirbame nuo 1993 metų, puikiai išmanome medžiagas, jų derinius ir savybes. Patyrėme, kad tai, kas tinka pietiečiui, nebūtinai bus patogu mums, lietuviams. Pirkėjų atsiliepimai ir ilgametė patirtis paskatino panaudoti sukauptas žinias gaminant čiužinius, kurie pirmiausia būtų patogūs tiems, kurie gėrisi keturių metų laikų kaita ir kvėpuoja tuo pačiu oru kaip mes, – savo tautiečiams.
 
2011 metai mums ypatingi – pristatėme naują „kvėpuojančių“ čiužinių kolekciją, kurią sudaro trys čiužinių linijos. TYLA® – orui pralaidžių kišeninių spyruoklių čiužiniai, HARMONIJA® – prie kūno prisitaikantys viskoelastiniai čiužiniai ir MŪZA® – ilgaamžiai, naujausių technologijų latekso čiužiniai.
 
2012 metų nacionaliniame konkurse Lietuvos dizaino prizas GERAS DIZAINAS LONO lietuviškų čiužinių kolekcija įvertinta GERO DIZAINO diplomu.
 
Vienas šios kolekcijos čiužinių - TYLA®*** - tapo „Lietuvos metų gaminiu 2012“ bei buvo apdovanotas Aukso medaliu.
 
„Lietuvos metų gaminio konkurse 2013“ Aukso medaliais apdovanoti dar du LONO lietuviškos kolekcijos čiužiniai - HARMONIJA®*** ir MŪZA®***.
 
Laikas nestovi vietoje, taigi, visu greičiu, įkvėpti muzikos, į priekį judame ir mes. 2013 m. pabaigoje pristatėme naująją „Lono“ lovų muzikinę kolekciją, kurioje - dešimt lovų, dvylika aksesuarų bei platus medžiagų tekstūrų ir spalvų pasirinkimas. Improvizuojant galimi net 14400 skirtingi deriniai, kurie Jūsų miegamąjį pavers jaukia, stilinga ir unikalia ramybės oaze.
 
Kurdami lietuviškos kolekcijos čiužinius, naująją muzikinę lovų kolekciją prioritetą teikėme medžiagoms, kurios pripažintos ir sertifikuotos Europoje, yra kokybiškos, draugiškos aplinkai ir atitinka saugumo reikalavimus. „Lono“ išskirtinis privalumas - kruopštus Lietuvos meistrų rankų darbas.
 
Tais pačiais kriterijais vadovaujantis, gaminami ir Klasikinės linijos čiužiniai. Tai laiko patikrinti, pirkėjų vertinami už gerą kokybės ir kainos derinį, čiužiniai.
 
„Lonas“ – ne vien čiužiniai. Siekdami, kad mūsų pirkėjų miegas ir poilsis būtų kuo saldesnis, siūlome antčiužinių, grotelių lovoms, pagalvių, čiužinukų ir minkštų baldelių vaikams.
 
Kartu su kiekvienu mūsų gaminiu dovanojame Jums ramybę, sveikatą ir galimybę gyvenimu mėgautis kasdien. LONAS - KOMFORTO MEISTRAI.

Prisijungti