Gerbiamieji pirkėjai,

LR Vyriausybei paskelbus karantiną Lietuvos Respublikoje, pranešame apie laikiną Baltic baldų centro uždarymą dviems savaitėms, tai yra nuo 2020 m. kovo mėn. 16 d. iki 2020 m. kovo mėn. 30 d.

Linkime kuo stipresnės sveikatos ir lauksime Jūsų karantinui pasibaigus!

MELANIE V Pirmo puslapio

MELANIE V (2730x2200xH850) minkštas kampas ieškantiems klasikinio dizaino ir funkcionalumo. Baldas dekoruotas apsiūtu valu („kembriku“), atlošui ir pagalvėms jaukumo suteikia audiniu trauktų sagų dekoras. Minkšto kampo 1,25 m miegamas plotas skirtas ne kasdieniam miegojimui. Baldą puošia išraiškingos klasikinio dizaino metalinės arba medinės kojelės, kurių spalvą galima rinktis. Vietoje audiniu trauktų sagų galima rinktis „swarovski“ kristalus.
Skaityti 1393 kartai
UAB „Lauksva"

Svetainė: www.lauksva.lt/ El.paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Telefonas:
    +370 650 22345

UAB „LAUKSVA“ gamina modernaus dizaino funkcionalius svetainės baldus. Naujausios technologijos, patikimos ir šiuolaikiškos miegojimo ir relakso funkcijos, platus audinių ir komplektacijos pasirinkimas – tai galimybė sukurti jaukius šiuolaikiškus namus maksimaliai panaudojant būsto erdvę. Esame lankstū ir pasiruošę įgyvendinti klientų individualius pageidavimus.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Daugiau šioje kategorijoje: « ''Salsa trend plius'' SUSAN 1 »

Prisijungti