ALBA-V+V A160 Pirmo puslapio

ALBA-V+V A160 (3100x2880xH890) modernus ir funkcionalus prailgintas minkštas kampas. Prailgintas minkštas kampas turi keturis kilnojamus atlošus leidžiančius padidinti sėdėjimo gylį,  o keturi stacionarūs atlošai ir du porankiai sustiprina urbanistinio stiliaus įvaizdį. Minkštas kampas turi miegamą mechanizmą ir patalynės dėžę. Galima rinktis papildomą relakso pagalvėlę ir dar patogiau ilsėtis. Minkšto kampo miegamas plotas 1880 x 1500  mm. Minkštas kampas gali būti kairės (L) arba dešinės (R) pusės.
Skaityti 632 kartai
UAB „Lauksva"

Svetainė: www.lauksva.lt/ El.paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Telefonas:
    +370 650 22345

UAB „LAUKSVA“ gamina modernaus dizaino funkcionalius svetainės baldus. Naujausios technologijos, patikimos ir šiuolaikiškos miegojimo ir relakso funkcijos, platus audinių ir komplektacijos pasirinkimas – tai galimybė sukurti jaukius šiuolaikiškus namus maksimaliai panaudojant būsto erdvę. Esame lankstū ir pasiruošę įgyvendinti klientų individualius pageidavimus.

Daugiau šioje kategorijoje: « ALBA-S2 A160 ALBA-H2 A+F »

Prisijungti