Sekmadienis, 01 gegužės 2022 00:00

-15% Visiems čiužiniams + Natūralaus latekso pagalvė

-15% Visiems čiužiniams + Natūralaus latekso pagalvė dovanų!

Akcijos trukmė - nuo 2022.05.01 iki 2022.05.31

 
NATŪRALAUS LATEKSO PAGALVĖS PRIVALUMAI:
 
Komfortas
 
Didžiausias latekso pagalvių ir čiužinių pranašumas yra jų nuostabus komfortas. Kadangi lateksas yra ypač tankus, jis išlaiko savo formą ir minkštumą daug ilgiau nei medvilnė. Dėl savo elastingų savybių lateksinė pagalvė gali lankstytis visą naktį, bet jūsų miegas niekada nebus sutrikdytas.
 
Palaikymas/Atrama

Latekso pagalvės suteikia puikų tvirtumo ir atramos derinį. Nors lateksas yra gana tvirtas,
jis labai optimaliai palaiko galvą ir kaklą. Latekso pagalvė prisitaiko prie žmogaus judesių ir daugelį metų nenusidėvės, netaps plokščia. Tai reiškia, kad latekso pagalvių niekada nereikia purenti. Nesvarbu, ar jūs gulite ant nugaros, ar ant šonų, lateksas bus puikus pagalbininkas jūsų kokybiškam miegui.
 
Nėra Alergenų
 
Visų rūšių lateksas yra atsparus pelėsiui ir antimikrobinėms medžiagoms. 100% lateksinės pagalvės neleis augti dulkių erkutėms ar plisti kitiems alergenams. Tokiu būdu, lateksinės pagalvės yra idealios žmonėms, kenčiantiems nuo alergijų. Žmonės, kurie yra jautrūs sintetiniam kvapui turėtų rinktis natūralaus latekso pagalves. Sintetinėse pagalvėse yra daug chemikalų, kurie gali turėti blogą įtaką jūsų kvėpavimui bei visai sveikatai.
 
Patvarumas
 
Visų tipų lateksas yra ypač tvirtas ir suteikia ramų miegą ilgus metus. Lateksiniai miego produktai paprastai turi aukštesnį vartotojų pasitenkinimo reitingą dėl jų patvarumo – latekso pagalvės ir čiužiniai išlaikys savo formą 10 ar daugiau metų. 
Skaityti 12 kartai Atnaujinta Pirmadienis, 09 gegužės 2022 06:26

Prisijungti